Er is een officiële Wereldmeisjesdag!
20 december 2011 14:12
De Verenigde Naties hebben gisteren officieel besloten om 11 oktober uit te roepen tot International Day of the Girl Child. Wereldmeisjesdag is een feit!
Plan probeert al een flinke tijd om extra aandacht voor de situatie van meisjes te vragen, onder andere met de Because I´m a Girl-campagne.
In september werd daarvoor een complete actie opgezet en nu hebben we officieel een Wereldmeisjesdag! Vanaf nu staat ieder jaar 11 oktober in het teken van alle meisjes ter wereld!
Monique van ’t Hek, directeur van Plan Nederland, is natuurlijk superblij met het besluit. “In veel landen gaan meisjes als tweederangs burgers door het leven. Ze krijgen niet de kans volwaardig mee te doen in de samenleving. Dat is onrechtvaardig en zet ook een rem op de economische groei.”
Jij kunt nú je vragen stellen op Twitter! Vandaag op dinsdag 20 december kun je tussen 14.00 en 16.00 uur via #genderjamnl en @plannederland vragen stellen aan Nederlandse genderspecialisten van Plan Nederland.
Tweet en retweet via
@plannederland en @planglobal
#wereldmeisjesdag #dayofthegirl
Beoordeling: 4,5
(4 beoordelingen)
20-04-12
XL Sms&Win actie
16-11-11
BLOG: True Friend
29-12-11
Model Contest 2012!
08-05-12
BLOG: Flirteloos
20-04-12
XL Sms&Win actie
26-01-12
Model Contest 2012!







Reacties op 'Er is een officiële Wereldmeisjesdag!'
waaw fantastisch nu worden wij hopelijk eens in de bloemetjes gezet